Перещепинська гімназія "Родина"

Історія закладу

"Родинний дім добра і надії"... Так називають школу її вихованці, яка стала для дітей рідною домівкою, так як в закладі проживають діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. У школі живуть насиченим і цікавим життям.

Перещепинська школа-інтернат заснована в 1962 році для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Новомосковського району.

В 2000 році реорганізована в обласний комунальний заклад освіти "Перещепинську ЗНСШІ для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

В 2009 році реорганізована в обласний КЗО "Перещепинська загальноосвітня неповна середня школа-інтернат "Родина" Дніпропетровської обласної ради".

Сьогодні - це заклад зі своїми цікавими традиціями, який забезпечує всебічний гармонічний розвиток особливостей кожного вихованця.

Працюють в школі творчі та талановиті вчителі, здатні до інноваційних цікавих ідей, опановують нові технології організації навчально-виховного процесу.

Основними будівлями закладу є:

- навчальний заклад, який має: 2 комп'ютерних класи з мережею Інтернет, 9 класних кімнат, логопедичний кабінетом, кімнатою психологічної та соціальної допомоги, спортивною залою, тренажерними залами;

- спальний корпус: кімнати готельного типу 2-4 ліжкомісця, медблок, бібліотека, 2 тренажерні зали;

- їдальня з повним комплектом технологічного обладнання.

В 2009 році свій досвід роботи школа-інтернат "Родина" представляла на Всеукраїнському семінарі  начальних управлінь освіти. В 2011 році стала призером  у Всеукраїнському конкурсі на стан фізвиховання в закладах освіти по темі:"Розробка системи виховання життєвої компетентності дітей-сиріт в умовах інтернатного закладу".